Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Металопластикові вікна в Житомирі,
Вертикальні та горизонтальні жалюзі, тканинні ролети та рулонні штори в Житомирі,
Вагонка, імітація бруса, блок хаус, дошка для підлоги в Житомирі
Оформити замовлення: (098)4782752 Олександр.

 
Жалюзи Житомир » Металопластикові вікна Житомир
Вітаємо на нашому сайті!!!

Металопластикові вікна Житомир

Автор: admin от 21-01-2019, 20:33
Металопластикові вікна Житомир


Чому вам слід придбати металопластикові вікна у Житомирі саме у нас:
Правильний вибір вікна є ключем при створенні мікроклімату у приміщенні та комфорту у Вашому будинку. ПВХ профілі ALMplast – чудове поєднання естетики та переваг сучасних технологій. Профільні системи ALMplast відрізняє бездоганну якість пластику, білизна та глянець поверхні.

Віконна система ALMplast здобула на ринку металопластикових віконних конструкцій репутацію якісного та надійного профілю. Вже тільки одне це багато про що говорить, якщо враховувати, що сьогоднішній ринок насичений зарубіжною продукцією високої і не дуже високої якості. Ціни на профілі ALMplast істота нижча за ціни на аналогічну імпортну продукцію, але не на шкоду якості.

Віконна система ALMplast виробляється на високотехнологічному австрійському обладнанні, але виграє на вартості енерговитрат, які в Україні дешевші. А найголовнішим виграшним моментом у цьому плані є територіальне розташування компанії, яка знаходиться поряд із клієнтом.

Звичайно, аргументом на користь пластикового профілю ALMplast є не лише його демократична ціна. Український клімат досить вологий, тому “перемогти” тут можуть лише віконні конструкції, стійкі практично до всіх видів зовнішніх впливів. Система пластикових профілів ALMplast призначена для виготовлення вікон та дверей для будь-яких приміщень та спеціально адаптована під українські умови експлуатації. Віконні системи ALMplast не лише відповідають українським вимогам щодо теплоізоляції, а й усім основним міжнародним стандартам.

Пластикові вікна з теплозбереження експерти прирівнюють до дерев'яних. Не те щоб пластик настільки “грел”, але сама технологія виготовлення ПВХ-профілів дозволяє досягти цього рівняння. Наприклад, у профілях роблять більшу кількість повітряних камер, а прямі стінки профілів замінюють на зигзаподібні, щоб “ заплутати” тепловий потік.

Про товщину профілю ходять великі дебати. Але фахівці визнають, що нарощувати товщину профілю немає жодного сенсу, так його опір теплопередачі зазвичай вдвічі більший, ніж у склопакета. І якщо при великих морозах вікно промерзне, то тільки склопакетом. Насправді профіль можна зробити хоч десятикамерним, але це буде дешевий трюк, розрахований на непоінформованого споживача. Трикамерний профіль, два контури ущільнення та двокамерний склопакет — оптимальний варіант, яким йдуть всі основні європейські виробники.

Профіль ALMplast поєднує в собі функціональність та зручність першокласного пластику, абсолютну екологічність рецептури та досконалу геометрію. Трикамерна система ALMplast відповідає найсуворішим стандартам тепло- та енергозбереження.

Високі експлуатаційні характеристики продукції компанії підтверджені Сертифікатом відповідності та гігієнічними висновками.

Завдяки своєму хімічному складу та високоефективним методам виробництва, профіль ALMplast має властивості, які роблять його ідеальним для сучасних віконних конструкцій.

Щоб записатися на вимір телефонуйте: (098)4782752 Олександр

Металопластикові вікна Житомир
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
  • Группа: Посетители
  • ICQ:
  • Реєстрація: 7.01.2014
  • Статус: Пользователь offline
  • Коментарі: 1
  • Відображено: 0
^
Спасибо ребятам! Установили балконный блок - очень довольна smile
 

Уважаемые посетители,
Ми раді Вас бачити на нашому сайті!!!