Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Металопластикові вікна в Житомирі,
Вертикальні та горизонтальні жалюзі, тканинні ролети та рулонні штори в Житомирі,
Вагонка, імітація бруса, блок хаус, дошка для підлоги в Житомирі
Оформити замовлення: (098)4782752 Олександр.

 
Жалюзи Житомир » Блок Хаус
Вітаємо на нашому сайті!!!

Блок Хаус

Автор: admin от 26-01-2015, 18:36
Блок Хаус


Основні характеристики
1. Виробник: власне виробництво Блок Хауса;
2. Порода дерева: сосна;
3. Країна виробник: Україна.

Блок Хаус

Опис

Блок-хаус (блок-хауз або блок хаус, англ. block house) — стругана дошка типу вагонка, виконана у вигляді сегмента оциліндрованої колоди або профільованого бруса. Призначена для внутрішнього та зовнішнього декоративного оздоблення приміщень та будівель.

Блок Хаус
Блок Хаус

Технологія виготовлення та монтаж

У промислових масштабах блок-хаус виготовляється з колоди за схемою «квадрат у колі». Тобто з центральної частини колоди з прямокутним перерізом виготовляється дошка або брус, а з країв (з оглядом або напівоглядом) — вагонка типу «блок-хаус» або «блок-хауз» (як її називають в Україні).

У невеликих кількостях вагонка типу «блок-хаус» виробляється як звичайна вагонка шляхом обробки дошки обрізу на чотиристоронньому фрезерному верстаті. Заготівля (пиломатеріал) подається на фрези, що обертаються, які роблять шпунт (шип), паз, закруглюють лицьову сторону і вистругують пази. Монтаж блок-хауса здійснюється шляхом укладання підготовленої поверхні, і шпунт підганяється в паз. Перша дошка встановлюється таким чином, щоб «вдягати» паз на шпунт.

Блок Хаус

Матеріал

Блок-хаус найчастіше виготовляють з деревини хвойних порід — сосна, ялина або модрина. Виробництво вагонки типу блок-хаус можливе із сосни, вільхи, осики, берези чи липи. Ми самі виробники "блок-хауса", але спеціалізуємося виключно на такій породі деревини як "сосна", якої в Житомирській області дуже багато, і вона найпоширеніша по Україні. Щоб придбати від виробника з Житомира блок-хаус або будь-який інший пиломатеріал звертайтесь. Не завжди він є в наявності тому, що попит по Україні на нього дуже великий. Ми доставляємо до будь-яких регіонів України, по всіх обласних та районних центрах, де є відділення "ДЕЛІВЕРІ" або "МІСТ-ЕКСПРЕС". Для оформлення замовлення достатньо зателефонувати (098)4782752 Олександру з Житомира і він все зробить максимально оперативно, якісно і недорого!!!Блок Хаус
Блок Хаус

Типорозміри

Пиломатеріал «блок-хаус» виробляється довжиною від 2000 до 6000 мм. Ширина такої вагонки вимірюється як корисна ширина лицьової поверхні, а товщина максимальна товщина дошки незалежно від перерізу. В Україні найпоширенішими є такі типорозміри:

20 × 85 × 4000 мм
25 × 105 × 4000 мм
35 × 135 × 4000 мм


Блок Хаус
Блок Хаус

Класифікація

Блок-хаус поділяють за якістю на два класи «А» та «В».

Клас А допускає міцні сучки з незначними ушкодженнями, а також здорові сучки, смоляні кишеньки та червоточини шириною до 3 мм, але довжиною не більше 50 см на п. м.

Клас передбачає здорові темні сучки розміром до 45 мм, не врослі сучки до 65 мм і сучки з пошкодженнями, тріщини товщиною до 1 мм в сумі не перевищують чверть виробу. Крім того, допустимі смоляні кишеньки та червоточини шириною не більше 8 мм.

(098)4782752 Олександр. Ми докладемо максимум зусиль, щоб Ви залишилися задоволені!!

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ОПТОВИХ ПОКУПЦІВ ТА БУДІВЕЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ!!!

Блок Хаус
Блок Хаус
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

Уважаемые посетители,
Ми раді Вас бачити на нашому сайті!!!